| Amanet_Bmg_1981 a întrebat:

Buna, as vrea sa cumpar un ceas de la www.bmgamanet.com ati luat ceva de la ei ca pe google vad ca au recomandari pozitive. Mersi

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vrei sa cheltui intre 250 - 500€ pe un ceas intra in ora10.ro

| sierra1 a răspuns:

Ia in calcul, serios, oferta lor:

https://www.elefant.ro/list/ceasuri

| Dismally a răspuns:

La cum arata si cum "functioneaza" acel site clar nu as cumpara. Dar nu de asta cred ca intrebi, atat timp cat ti-ai ales numele de Amanet_Bmg_1981 probabil este al tau si incerci sa-ti faci reclama. Nu asa se face reclama iar link-ul aici nu te ajuta chiar la nimic.