| SabinaTH a întrebat:

as vrea sa cunosc mai multi fani Tokio Hotel din Brasov si nu numai. Cei interesati va rog lasa-ti id-urile de mess happy.

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Pai nu prea mai sunt multi fani tokio hotel deoarece mare parte din ei si-au taiat venele sau s-au aruncat de pe blocuri laughing id meu este:
ma_tai_cu_lama.emo.kid

| William a răspuns:

Pai nu prea mai sunt multi fani tokio hotel deoarece mare parte din ei si-au taiat venele sau s-au aruncat de pe blocuri laughing id meu este:
ma_tai_cu_lama.emo.kid rolling on the floor

| REBEKAHs a răspuns:

Buna! Id meu este denylovesbill@yahoo.com si deny_girl_kiss@yahoo.com

| RukiTheGazette a răspuns:

Sall Sabina! Si eu sunt mare fana tokio hotel.am 2 id :vallentinnaa@yahoo.com/alecsa_kaulizz_4ever@yahoo.com