| RorySan a întrebat:

Buna

as vrea sa edit si sa fac VS in genu asta
https://i.ytimg.com/vi/Lh2-BSwKp1w/maxresdefault.jpg

ce program bun pentru asta stiti ..si vreun video ceva

multumesc

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Poze de genul faci in photoshop.
Daca nu ai photoshop atunci scrie pe net "free photoshop alternatives"... sunt o multime de site-uri pentru editat poze *dar nu o sa-ti iasa atat de bine*

Pentru editat video un program bun este Sony vegas *alte ex: cyberlink, Adobe premiere, after effects *

Cele de mai sus sunt pe bani. Daca vrei ceva gratis atunci windows movie maker.
Succes!

| RorySan explică (pentru RainmakerX):

Multumesc!

| RainmakerX a răspuns (pentru RorySan):

Cu placere! Succes la editat!
Daca ai nevoie de un program pentru sunete atunci poti incerca audacity. Este gratuit.

| RorySan explică (pentru RainmakerX):

Mersi mult, din nou!

4 răspunsuri:
| Adytza09z a răspuns:

Windows mouvie maker