| xCassy a întrebat:

Buna, as vrea sa imi cresc abonatii pe contul de Youtube mai repede. Ce sfaturi aveti?
https://www.youtube.com/channel/UC5IVdBXwAhbRAufOXxQiing ?view_as=subscriber

2 răspunsuri:
| Protegent a răspuns:

1. Ca sa strangi rapid, intra pe live-uri cu promovari gratis, iar de acolo vei strange foarte rapid. Eu asa am facut si de la 60 de abonati am ajuns la 107. Si este legal sa faci asta, pebtru ca se aboneaza persoane reale la tine, nu spammeri.
2. Daca nu vrei sa faci asta, eu zic sa schimbi putin continutul in ceva ce le place si altora.
3. Nu folosi boti precum SubMeNow, pentru ca am facut asta pe un alt canal si m-am trezit cu 30 de abonati lipsa. Practic ăia sunt boți care odată identificați de YouTube, ți-i șterge din lista abonatilor si automat o sa pierzi abonati.

| Sorin7777 a răspuns:

Depinde ce postezi si cat de interesati sunt ceilalti