| cristinuca05 a întrebat:

as vrea sa imi iua un telefon cu touchscreen de la orange dar pe abonament.adica sa imi pastrez abonamentul care il am acum.cam cat ar costa?(nu vreau sa il iau cu cartela)am doar 200 ron :-s. am auzit ca la abonament as putea gasi ceva. voi ce spuneti? poate ma ajutati si cu niste modele.multumesc

1 răspuns:
| louise a răspuns:

Https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane uite aici da`i mai in jos si iti apar telefoanele, poti cumpara blackbery cu mai putin de 1 euro. ca astea sunt mai moderne decat cele cu touch :D!