| Criistiinayu a întrebat:

as vrea sa imi spuneti si mie cum as putea sa-mi schimb numele la facebook, dar este o mica problema, pentru ca nu imi da voie sa imi schimb numele, ca imi este plin acel disc crying puteti sa ma ajutati? sad

1 răspuns:
| Cosmotel a răspuns:

Trebuie sa ai in vedere ca
- To help make sure that everyone uses their real name, we limit the number of times you can change your name.
- If your name is changed by a Facebook representative, this change is considered final. This means you will no longer have the option to manually change your name.

incearca totusi aici https://www.facebook.com/help/contact_us.php?id=245617802141709