| NoX_9315 a întrebat:

As vrea sa stiu urmatoarele lucruri :
- Cu ce medie s-a intrat in 2010 la Colegiul National Mihai Eminescu din Botosani la Bilingv Engleza
- Cu ce medie s-a intrat la Liceu A. T Laurian din Botosani tot la Bilingv Engleza
- Si ce fel de admiteri s-au dat la Liceul de Arta Stefan Luchian din Botosani la Arte Plastice happy.
Multumesc!

1 răspuns:
| stickere a răspuns:

Http://stickerelaptop.blogspot.com/

cele mai noi stickere pentru laptop de calitate si la comanda, orice dimensiune, ce ii ofera un aspect super placut si nu lasa deloc urme de lipici! f ieftin