| Anonim375 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca este adevarat sau nu ca sunt alaturi de o entitate.
1Visez o femeie fantoma care ma bantuie si incerc so alung dar nu reusesc si ma urmareste pe la geam.
2 Sa intamplat sa ma uit la TV si s-a deschis un sertar
3Si parc o simteam.
4Bunicul din partea tatalui a fost impuscat ce inseamna ca a avut o moarte tragica(reprezinta o oportunitate pentru trecerea acestuia)
5Bunica din partea mamei a trecut printrun eveniment tragic
prin care a derapat masina la munte erau in masina si bunicu conducea si mama si surorile in spate.aceasta a sarit dinea masina si sa agatat si a fost aruncata si apoi a cazut masina pe e

1 răspuns:
| NYK4u a răspuns:

Cred ca ai prea multa imaginatie.