| Orton35 a întrebat:

Buna as vrea si eu sa imi fac o freza sa imi fac creasta dar nu stiu cum sa îi zic la frizer sa ma tunga si nu stiu cum ar trebui sa ma iau cu ce marima asta as vrea sa aflu cu ce marime cum sa îi spun la frizer sa ma tunga si daca ar fi bine sa las breton sau nu

2 răspunsuri:
| mrrry a răspuns:

Dap dk stai sa te dai cu gel:X
iar frizerului ii spui sa te tunda creastabig grin si ii explici mai exact cum iti doresti tuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu este sa tio faci singur bretonul trebuie sa il lasi mai mare putin pentru ca motul din fata sa arate bine