| GiuliaMariaaa a întrebat:

Bună!

Aseară am atins din greșeală cu unghiile vopsite cu ojă telefonul și am pătat folia de silicon. Îmi puteți spune dacă e posibil să șterg urma sau am nevoie de o nouă folie?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Incearca cu un betisor de urechi inmuiat in ancetona.

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cum ti-a spus colegul, pune putina acetona pe un betisor de urechi, chiar un servetel si sterge oja de acolo, ar trebui sa dispara, e posibil totusi sa iasa mai greu ca e uscata de ieri pana azi, dar de curatat trebuie sa se curete.

| Catrice a răspuns:

O pictezi cu oja.