| anonim_4396 a întrebat:

Buna,astazi am avut o problema eram nervos din diverse motive si i-am inchis telefonul lui taicamiu cand vorbeam cu el si ma jignea si i-am inchis telefonul. Apoi m-a sunat înapoi si a inceput sa ma înjure foarte urat, zicea ce-i iesea pe gura ca de ce i-am inchis telefonul. Maine cand ma intalnesc cu el presimt ca o sa ma bata rau. Stiu ca si eu am gresit dar nu am omorât pe cineva sa faca asta.Vi se pare normal? Niste sfaturi

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Daca ai posibilitatea sa nu te intalnesti cu el nu te intalni.Mamei tale de ce nu ii spui?

| m1dn1gh7 a răspuns:

Te injura degeaba sau faceai figuri de Buftea? Poate meriti.

| SandraEve a răspuns:

Cati ani ai? De ce te certa, ai gresit cu ceva? Daca da, suna-l si spune-i ca iti pare rau. Discutati matur, nu ar avea de ce sa te bata

| anonim_4396 explică (pentru SandraEve):

16, nu am gresit cu nimic doar pentru ca i-am inchis telefonul

| SandraEve a răspuns (pentru anonim_4396):

La inceput, ce avea cu tine? de ce te certa de ai fost pus in situatia sa ii inchizi?