| Daiana_1737 a întrebat:

astazi la scoala o colega m-a intrebat despre semnificatia viselor (a visat par)...am cautat pe google dar am gasit numai semnificatii negativesadnu as vrea sa o sperii dar nici sa o mint.
Stiti ceva lucruri pozitive despre parul din vise?
MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana acum vreo 20 de ani se scria despre vise ca sunt descarcari informationale, cercetari mai noi arata ca sunt si descarcari infirmationale dar majoritatea sunt un amalgam de premonitii (lucruri care se vor intampla ), in stare de relaxare creierul intra in stare alfa (stare de percepere a gandurilor celorlalti, astfel afla informatii despre lucrurile care or sa vina ), telepatia este deja cunoscuta si recunoscuta.

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Scuze intrebarea este buna dar eu nu sunt dictionar-ambulanthee hee. Nu stiu sorry sad.

| Elena1234456 a răspuns:

@diya scuze dar asa mi-a venit big grin sa raspund.

| Daiana_1737 explică:

@sonia95 aveam o nelamurire si am intrebat...nu ti-a spus nimeni ca esti fortata sa raspunzi, cu atat mai putin ca esti dictionar-ambulatsad

| kh1ss a răspuns:

Visele sunt legate de creier. Nu cred in chestiile despre vise. Totul tine de gandire. Daca te gandesti la ceva anume intr-o zii, seara ai sa visezi ceva asemanator, pentru ca noi chiar daca dormim, creierul nostru lucreaza happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Referitor la par cineva din anturajul ei sau al tau se preocupa de par, nu este o gluma o sa ajungeti la concluzia ca asa este, daca intrebati in jur cine a gandit la asta.