| squishyhoo a întrebat:

Ati putea va rog sa imi recomandati plite si cuptoare incorporabile pentru uz casnic?
Care sunt criteriile de care ar trebui sa tin cont in momentul cand aleg produsele?
Va multumesc.

2 răspunsuri:
| TheGentleman a răspuns:

Dacă blatul mobilei și spațiul din bucătărie îți permitewinking

| squishyhoo explică (pentru TheGentleman):

Multumesc happy. Spatiul din bucatarie este ok, permite implementarea acestor aparate. Intentionez sa imi schimb si mobila de bucatarie. Drept urmare, da, imi va permite...