| anonim_4396 a întrebat:

ati vazut filmul stapanul inelelor? Credeti ca o sa se mai faca filme asa frumoase si cu atata succes?

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pai. nu stiu sa fi murit toti regizorii tralala... deci da...

| hamsterx a răspuns:

Eu l`am vazut cand eram mai mica dar nu mi-a placut asa mult pentru ca nu e genul meu.Filme de succes se fac si in ziua d azi.gen Avatar sau 2012. ti le recomand, in cazul in care nu le-ai vazut deja...
te pup:*

| HappyPills a răspuns:

Depinde.

| Ioanaa96 a răspuns:

Niciodata...deci.nu stiu.cum sa va spun.stapanul inelelor e ceva special.te duce intr-o alta lume.si nu ai vrea sa se sfarseasca vreodata.niciodata.nu se va face un film mai bun!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum l-am vazut pe pro tv a patra oara, si de fiecare data am plans la finalul seriei 3... Intr-adevar, este un film foarte reusit si merita vazutwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce fain e filmu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper si eu sa ffie dar acest film este minunat

| Pop_4312 a răspuns:

Nu cred ca o sa se mai produca astfel de filme, deoarece acet film este fenomenal. Din punt de vedere este cel mai frumos film pe care l-am vazut.Are actiune, tristete, bucurie...