| Anamaria1995madalina a întrebat:

Aveti idee daca mai poate pica poezie la romana la bac? A picat 2 ani la rand. Mai exista vreo posibilitate?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Nu cred.

| Lαrisα a răspuns:

Daca a picat 2 ani la rand, asta nu inseamna ca nu poate sa pice iar. Nu ai de unde sa aflii ce o sa iti dea. Mai bine te pregatesti si pentru asta.

| ValentinBogdan a răspuns:

Profa mea de romana a spus ca cel mai probabil o sa pice o dramawinking

| tmy2 a răspuns:

Buna Ana. Nu cred ca-ti poate raspunde cineva, fiind ferm convins de un raspuns, la aceasta intrebare.
Chiar daca a picat poezie 2 ani la rand, asta nu inseamna ca nu mai poate pica anul asta. Mergand pe aceeasi logica, ce sanse erau sa pice poezie doi ani la rand?
Pentru binele tau, iti recomand sa te pregatesti cat mai bine. Mai bine inveti in plus, decat sa regreti ca n-ai invatat suficient.