| anonim_4396 a întrebat:

Buna, azi m-am pensat pensat pentru prima data la o femeie care se pricepe si ma ustura foarte tare cand imi tragea firele, imi lacrimau ochii si mi-au curs vreo 2 lacrimi, nu stiu cum sa fac ca sa nu ma mai usture, aveti vreo idee? Femeia aceea mi-a spus ca o sa ma doara pana ma obisnuiesc, aveti idee cat va dura pana ma vpi obisnui? Dau funda

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Si pe mine daca ma penseaza altcineva plang la 2 secunde laughing
Pai dureaza ceva, spune-i si tu sa fie un pic mai delicata si sa tina pielea cu o mana cand penseaza ca sa nu mai simti asa tare.
Banuiesc ca te-a dat cu ceva crema calmanta dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te vei obisnui dupa cel putin a treia oara de pensat! Cel putin asa ar trebui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dăți cu o cremă calmantă după aceea, dar să fie rece gen Doina, nu cremă de gălbenele.