| pwp a întrebat:

azi mi-am luat un stilou BIG si am bagat o rezerva in el, dar nu se inchide de tot! si nici nu scrie! am bagat mai multe feluri de rezerve si niciuna nu merge!
vi s-a mai intamplat? daca da, ce ati facut?
funda!love struck

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Pai poate nu s-a fixat corect nu a facut contact de aia nu se inchide de tot ca nu s-a capsat la locul lui incearca sa il pui corect sau du-te la magazin de unde l-ai luat sa te lamureasca ei cum se pune sau daca are vreun defect de fabrica cevahappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Stiu raspunsul la intrebarea ta. Dupa ce l-ai scos din tipla trebuia sa ii bagi rezerva in el si dupa aceea nu trebuia sa inchizi capacul de la rezerva si trebuia sa apesi pe rezerva ca sa iasa pe penita si sa se umple carbunii cu cerneala dupa aceea scoteai rezerva din stilou si bagai alta noua.