| AndaAlexandra a întrebat:

Buna, buna! Care sunt youtuberii pe care ii urmăriți și de ce? (Romani sau straini).

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu prea mă uit la youtuberi, dar și când o fac mă uit la Codrin, Chills, BigDawsTv, Top5s, ThatWasEpic, BRIGHT SIDE și multe alte canale. Din cate se vede, eu mă uit mai mult la youtuberii străini, pentru că nu îmi place contentul furat din străinătate, asta mă enervează cel mai rău pe YouTube, cum că românii fura și ultima picătură de idee din străinătate.

| SG1995 a răspuns:

Zaiafet, Cristian Dascălul, BeBackYourLife, Montana, CipFlix TV, George Bonea, Pe filmul meu.

| Plato a răspuns:

Codrin, CreativeMonkeyz, Nicu Mihai, Adrian Catalin si LordGabriel.
Pentru amuzament, pentru ca sunt interesanti si pur si simplu imi face placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actualized.org, Antrew Kirby, Matt D’Avella, aanghel, elisha long, Stephon Clinkscales, Coach red pill, Alpha Male strategies, Eddie fews, The33Secrets,LFA, Peter Gundry, Adrian Von Ziegler, AlphaDestiny, Phillon, Montana Vlong, Rezumatul zilei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exploring with Josh.

| dbigiu84 a răspuns:

ZappyTV ( caterinca )
Jimmy ( caterinca )
Doza de spatiu ( interesant )