| TheWomanCat a întrebat:

Buna,buna! Deci, cine vrea sa fie prietenul\prietena?happy
Nu am decat 2 prieteni... sad

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Ce are daca ma bag si eu? Incercare moarte n-are! Scopul meu e sa pun zambete pe buze!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu mai spune. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Adica ce insinuezi? smug

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Nimic. smug

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Cum asa?tongue

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Asa bine. tongue De cate ori m-ai enervat tu pe mine, numai zambetul pe buze, nu mi l-ai adus!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Sa te enervez? Pai cum asa? Nu spuneai ca ne tachinam in prietenie?smug Bwuahahaha!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Niciun bwuahaha! Au fost si unele momente cand imi venea sa te strang de gat! smug
Dar, da. Au fost si momente cand ne tachinam.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Niciun noroc nu mi-ai purtat, sa-mi zici mersi pentru ca nu ti-am reprosat!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Vai! Mi-au dat lacrimile! sad

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Foarte amuzant! Ce mai faci?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Uite, tocmai ce am ajuns acasa. Tu ce mai faci?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce sa fac, ma bag la Romanii ''n-are'' Talent, m-am plictisit foarte grav.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Hai la mine sa jucam ceva. Ce spui de Hide&Seek?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Eu sunt cu fifa, Gta si cu astea, raman la clasicile jocuri de-ale mele! Sau cu call of duty, deci?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Mizez mai mult pe Gta. Am vazut ca acolo poti cobora din masina sa sa te iei la bataie cu politia.
Te-as prinde pe drum si ti-as da box. Mama, ce nebunie! laughing
Call of Duty, mai jucam cu varul meu, nu prea am rabdare, ma omoara repede.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

L-am terminat de vreo 3-4 ori, dar nu doar unul, am jucat la poveste, e interesant rau. Am jucat si GTA 5 la un prieten, e misto rau de tot. Fifa de ai juca cu mine, ti-as da lectii. Daca am juca pe bani, ti-as lua banii de pachetsmug!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Ok. Cand ne ''bagam'' la unul? smug Hai curaj!winking

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Stii tu sa joci? Eu prefer cele clasice, precum 07/08, cu alea am ''crescut'' eusmug. Eu am curaj sa joc cu oricine, nu mi-e teama de vreun user anume, doar ca stii tu sa joci?tongue

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

''Stii tu sa joci''? da eu ce am, ma? smug scame in sange? laughing Logic ca stiu, bine..invat. big grin
Daca tot te dai ''cocos'', ma inveti tu.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Sunt multe de invatat acolo, nici macar eu nu stiu si nu pot sa joc perfect, nimeni poate sa joace perfect pentru ca jocul e in asa fel scriptat sa faca bugg-uri, iti provoaca nervi. Trebuie sa stii sa joci pe aparare ca sa castigi acolo un meci, daca stii sa te aperi ii pui pe toti in genunchi. Sunt fel si fel de combinatii, zeci de combinatii de scheme+suturi si alte chestii. Fa-ti cont pe GameRanger si iti dau acolo detaliitongue.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Am intrat pe GameRanger. Acum trebuie sa ii dau download? Nu de alta, dar eu nu prea descarc online. Este safe? Ca daca imi da vreun virus. Dupa ce o sa mor, primul pe tine te voi bantui! Sa stii!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Tu chiar vrei sa jucam? Bwuahaha. Da-i cu incredere pe primul site, e site-ul oficial.https://www.youtube.com/watch?v=b7FngIymL6M Uite aici un tutorial de instalare in caz ca nu te descurci. Trebuie sa-ti faci cont dupa ce-l instalezi si sa-l faci pe baza unui e-mail, apoi trebuie sa intri pe e-mail si sa-l activezi, e simplu ca buna ziua. Dupa ce ti-ai facut, imi dai mesaj in privat aici si eu iti dau link cu fifa sa-l descarci si de acolo iti explic ce si cum, necesita cateva chestii.Ia-l cu incredere! Daca vrei sa jucam, trebuie sa stau sa te invat, nu e nimic. Cu ce ma aleg daca te invat?:>

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Accept provocarea! Ma descurc cu descarcatul, doar ca voiam sa stiu daca e safe fisierul exe.
Pai stai sa ma inveti, daca tot te-ai ''oferit''. tongue
Have no idea. We will see.winking

34 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Ah...credeam că te referi în realitate.
Meh, ţi-am dat add. puppy dog eyes

| Fatamuntilor a răspuns:

Intri aici http://www.tpu.ro/useri.Sub fiecare user scrie,, adauga prieten''.Dai clic, astepti sa ti se aprobe (vei primi notificare)
Succes!

| R0R0 a răspuns:

Bună!

Eu!

Răspuns utilizator avertizat
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Ti-am dat cerere.

| pufulescu a răspuns:

Ti-am dat add!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem prietene!

| AdrianVoicu a răspuns:

Potii sa ai 1000 de prieteni pe TPU ca tot singura o sa fi

| TheWomanCat explică:

happy
Dar cui ii dau funda? crying

| TheFragranceMaster a răspuns:

Acum ti-am trimis cererea!

| RandomHuman a răspuns:

Nu vrei sa-ti faci prieteni pe TPU, fugi cat mai poti.