| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat la suta e posibil ca in urma accesarii filmelor xxx acum trei luni,hackerii sa imi fi luat informatiile din vechiul telefon(acum nu mai am nicaieri acele inf, le.am sters).si daca un hacker face ceva rau cu ele,el va plati, nu?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Din moment ce nu ai instalat nici o aplicatie recomandata de acele site-uri sansele sa fii infectat sunt infime, practic Android-ul se viruseaza prin instalarea de aplicatii din surse nesigure. Din moment ce nu ai instalat nici o aplicatie nu esti virusat.

1 răspuns:
| rnihai a răspuns:

Raspunsul anterior nu adreseaza complet intrebarea ta. daca nu aveai in telefon secrete de stat eu zic ca esti in siguranta. nu cred ca ar fi un eventual strain interesat de informatiile tale personale, stocate in telefon. cel mai probabil, in afara de adresa IP nici nu prea aveau ce sa obtina de la tine daca doar ai accesat continutul video si atat.