| anonim_4396 a întrebat:

Cand eream mai mica am descarcat chicken invaders 2, si putem trisa la el, apasind f1, f2...f9.
Acum un an l-am descarcat din nou si nu se mai putea trisa. Din cate imi amintesc am umblat in setari, si l-am facut in asa fel sa pot trisa. Ieri l-am descarcat din nou, e aceiasi problema si anume ca nu mai pot trisa. Am umblat la setari si le-am facut in toate felurile posibile... dar degeaba. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| aurelian112 a răspuns:

Stiu jocul si eu trisam cindva dar deja m-am saturat de el....inlegatura cu astea nu te pot ajuta dar invatate sa joci fara risare...e mai fain asa