| ღ♥ღuLyღ♥ღ a întrebat:

Buna!`Care credeti ca este cea mai frumoasa vedeta feminina din Romania? Dar masculina?

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Cea mai frumoasa vedeta feminina sau masculina din Romania, este aceea, care de fapt iti place tie. Gusturile nu se discuta si aprecierea ta este mai presus de celelalte, caci oricate ar insira oricare dintre noi, tie, iti va placea tot cea aleasa de tine, ca sa fim sinceri acum si aici. Deci tine cont de tine, dar apeciaza si pe cei din juru-ti; numai bine si o zi excelenta sa ai, Lucien.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Andra, respectiv Keo.

| Klara a răspuns:

Cea mai frumoasa vedeta feminina...Maia Morgenstern love struck (e preferata mea din tot showbizz-ul si massmedia romaneasca) si masculina... n-am idee. Cred ca Stefan Banica Jr. thinking

| Drums a răspuns:

...masculina:radu valcan cred
feminina:gina pistol(am intalit-o in mall)extrem de frumoasa:X:Xarata bine.

| Girl1234566547 a răspuns:

Andra este o femeie deosebita :X
Liviu Varciu-barbatul perfect:X