| dymon087 a întrebat:

Buna care din voi mai stie jocuri tip sniper ghost warrior? dau funda...

Răspuns Câştigător
| ZaKid a răspuns:

Deci vrei jocuri gen shooter:> asa zii!
Recomand :
-Counter-Strike 1. 6
-Far Cry
-Far Cry 2
-Doom 3
-Alien Breed 3 Descent
-Conflict Denied
-Warbirds Red Baron ( asta e fight action )
-Specnaz 2
-James Bond 007 Blood Stone
-Infernal
-Wanted Weapons of Fate
-Medal of Honor

Toate aceste jocuri le poti downloada de pe www.tracker.xplor.ro ( acest tracker poate fi folosit numai pe baza unei invitatii ), ( din fericire mai am 2 invitatii, daca vrei o invitatie poti sa-mi lasi un email la best.deejay_ady@yahoo.com cu emailul pe care vrei sa fie trimis "emailul" de confirmare, sau poti sa imi dai add tot la best.deejay_ady