| Prettykity79 a întrebat:

Care este tara voastra preferata si de ce?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din moment ce am fost doar in Spania si Germania,as putea spune ca Spania, chiar a fost super cool acolo in vacanta de cateva saptamani, in Germania am mers pentru cineva care era foarte grav bolnav, Acum daca as alege pentru o vacanta as alege Spania si Germania unde sa stau, sunt convins ca imi pot schimba parerea daca as vizita alta Tara si sa am experiente placute

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Vino aici doua săptămâni man, îți asigur cazarea.winking

| Drimmero a răspuns (pentru Hammurabi):

Gyros-ul de la voi nu are egal, vreo 3 zile la rand am mancat doar de acolo, ma cunostea cea care servea,, eram client fidel. Superba tara, cu oameni prietenosi si lucruri ieftine.

| Hammurabi a răspuns (pentru Drimmero):

Să vezi mâncărurile tradiționale din sud, din Kalamata, pleci mai gras cu 10 kile. laughing

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Foarte bine de stiut man

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Cate zile ai stat pe acolo? ce ai vizitat?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

O saptamana, o gramada romani, nu am avut problema de comunicare.

| Drimmero a răspuns (pentru Hammurabi):

Eu sunt fan tsatsiki, sos mai bun nu exiata, si e natural, pentru el mancam gyros, alta mancare nu stiam.
Am vazut ca sunteti fani Cola, in magazine sunt frigiderele pline de asa ceva)))

| SilentRain a răspuns:

Coreea *sud*, pentru ca e departe de Romania

| oglindasultanului a răspuns:

Norvegia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Italia

| CdeMetal a răspuns:

România, pentru ca aici traiesc.