| midjik87 a întrebat:

care stiti vreun site sau program care traduce texturi din diferite limbi in romana si invers.....PLS....ca eu stiu cateva, dar nu traduc deloc bine...

3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Google translate http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#
Nu e foarte bun si nu iti traduce foarte corect asa ca trebuie sa ai grija... daca vrei ceva mai bun de atat trebuie sa'l cumperi :|

| JoJo a răspuns:

Nici un site nu iti poate traduce un text perfect...deoarece nu recunoaste toate cuvintele si uneori ti le lasa si in romana. Incearca sa traduci pe translator dar sa cauti doar cuvinte nu sa scrii tot textul ca iti da numai prostiihappy

| Irina a răspuns:

Texturi?!