| KellyGreen a întrebat:

Cate ep are 1001 de nopti si cum se termina serialul?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Nu mai stiu cate episoade are, dar nu imi amintesc sa aiba 1001 happy

pai se termina destul de interesant, scuze dar nu-mi aduc bine aminte big grin onur cu sehrazat se cearta pe la sfarsit, ea pleaca de-acasa cu copilul, se angajeaza la o firma, acolo il cunoaste mai bine pe seful ei, afla ca este despartit de sotia lui ( este despartit sau nu se inteleg foarte bine, nu-mi mai aduc aminte ) si au o fata impreuna, sehrazat se intelege foarte bine cu fiica lui si asa ajung sa faca nunta, in timpul nuntii baiatul lui sehrazat pleaca cu un taxi la onur si ii spune ce s-a intamplat, apoi onur cu copilul merg la nunta si cand ii vede sehrazat se intoarce inapoi la ei si asa traiesc fericiti pana la adanci batranetehee hee
ii destul de frumos filmul happy merita vazut happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ca are 60 si ceva de episoade, as vrea si eu sa stiu sfarsitul intreg. adica ce se intampla cu Kerem... cu Melek happy va rog

| cronica a răspuns:

Are 1001 episoade principalul barbat moare in accident