| 7160 a întrebat:

Bună. ❤
Caut și eu vă rog un job online. Știu ca numește locul pentru așa ceva dar poate ma puteți ajuta. Am un pitic de 1 an și 6 luni și nu pot pleca la munca deoarece nu am cu cine sa îl las...Vă mulțumesc pentru eventualele răspunsuri.

1 răspuns:
| Dandinelle a răspuns:

Cam ce știi să faci, ai experiență în mediul online? Am mai văzut o postare pe TPU zilele trecute tot cerere de munca online, poate o găsești pe aici.
Totuși încearcă să aplici la creșă, creșa in ziua de azi nu mai e ca in trecut și îți dă și ție puțin timp de respirație pe lângă copilului un spatiu de socializare