| anonim_4396 a întrebat:

ce calitati ar trebui sa detina un manager, din punctul vostru de vedere?

Răspuns Câştigător
| Sunshine31 a răspuns:

Un manager ar trebui in primul rand sa fie hotarat si sigur pe el, sa stie lucra in echipa, sa stie sa conduca, sa fie corect, sa aiba gandire pe termen lung, adica sa'si propuna anumite obiective, etc happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Usoara intrebare cu raspuns pe masura.
Un manager, trebuie sa stie sa foloseasca abuziv fondurile firmei, sa aiba grije s-o duca in faliment, sa stie sa traga statul in teapa, sa insele legal, dar cu acte angajatii si FISC-ul, si sa raspunda la comenzi politice.

Ce era asa de greu?

| AndyLavy a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing am spus eu ca este greu?
Voiam sa vad si alte opinii.

| Sunshine31 a răspuns:

Da,sunt la contabilitate si fac si managementlaughing

| AndyLavy a răspuns (pentru Sunshine31):

Eu sunt la administratie publica si fac o gramada de prostii nu-mi place de nicio culoare. in prici[iu stiam care sunt insa as fi vrut si alte opinii, in afara de caract de baza happy

| Sunshine31 a răspuns (pentru AndyLavy):

Sper ca te-am ajutatbig grin

| AndyLavy a răspuns (pentru Sunshine31):

Da, multumesc happy