| anonim_4396 a întrebat:

Ce carte de la editura Arthur imi recomandati. Vreau sa-mi cumpar una si nu stiu care. Ms.

1 răspuns:
| alexfaceproiectlaromana a răspuns:

Buna, am citit mai multe carti publicate de editura Arthur, ti-as recomanda sa citesti ''Numara stelele''; ''Harriet spioneaza''; ''Toporisca''; si ''Cand ma vei intalni'. Acestea m-au impresionat cel mai tare si consider ca trebuie citite. Pe mine m-au ajutat foarte tare si m-au facut sa vad lumea din mai multe perspective. Bafta!