| marabou a întrebat:

Buna,ce carti, site-uri sunt cu carti motivationale..., cum sa incepi o afacere? etc MS happy P.S:Cum credeti, in ce afaceri merita sa investesti timp si bani?

1 răspuns:
| etudor a răspuns:

In fiecare capitala de judet, pe langa Directia muncii exista departamente care indruma pe cei ce vor sa-si deschida o afacere si daca te adresezi lor, beneficiezi de consultaii gratuite si indicatiile necesare in raport de posibilitatile financiare, baza materiala care o ai si DE PREGATIREA profesionala in care esti specializat.Ti se dau si indicatii referitoare la posibilitati de creditare daca ai nevoie.