| Nimeni20192018 a întrebat:

Ce credeți că ar spune Ștefan cel Mare, Vlad Țepeș, Cuza, Ceaușescu despre situația actuală din România?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ceaușescu.
- Vom face totul, eu și cu savanta mea de renume mondial...
Țepeș.
- Cine nu respectă ordonanța miliitară, ia o țeapă.
Cuza,
- îmi pare rău că am dezrobit țiganii, că nu îi mai poți bate când nu respectă ordonanța așa cum fac acum în Tândărei.
Ștefan cel Mare.
- Purtat-am 42 de războaie, avut-am 42 de ibovnice, clădit-am 42 de biserici, clădi - voi 42 de spitale, tăia-voi 42 de capete de vraci dezertori și dregători furători.

| Frank51 a răspuns:

Nimic special, au fost si ei oameni la fel ca noi.

| RoCkKiD a răspuns:

Imi place ca nimeni nu s-a sesizat ca Ceausescu se afla pe aceiasi lista cu niste adevarate personalitati isotrice.

Si ne intrebam de ce se bucura toti ca s-a intrerupt scoala. happy

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Ceaușescu:
Dragi tovarăși, niste agenții streine au pus la cale aceasta criza. Dar daca îndrăznesc si sa invadeze teritoriul tarii noastre, scaunul electric ii așteaptă. Aplauze!

| Digikey a răspuns:

Incompetenti din DSP ar trebui concediati.

| Bula a răspuns (pentru Digikey):

DSP = Dragi Sustinatori a Partidelor.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Sa traiti bine!"

| oz_1736 a răspuns:

Aloooo, aloooo cine va mai confunda ocaua ii voi face,, acurpunctura" fiindca tara asta e a copiilor, copiilor vostri

| Justme32 a răspuns:

S-ar auto izola în Beciul Domnesc cu niște cadne făcute cadou de turci