| Curious2 a întrebat:

Buna, ce credeti despre Cristian Tudor Popescu?

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aveam o idee buna, dar ultima data cand l-am auzit, mi-am dat seama ca nu e un om inteligent, ori a imbatranit. Avea niste pareri foarte extraterestre.

| Apokales a răspuns:

Inteligent si manipulator, cu un mare impact asupra planului politic.

| Curious2 explică (pentru Apokales):

Il urmaresti?
Te intereseaza parerile lui?

| Apokales a răspuns (pentru Curious2):

Da & da.

| Curious2 explică (pentru Apokales):

In legatura cu el.
M-a impresionat ce a spus la un post tv, nu imi amintesc numele postului de televiziune, probabil era Digi.
Subiectul era "tehnologia 5G".
Citez "Omul primitiv nu incearca sa inteleaga, el da cu bâta " "De ce e 5G si nu e 4G?" S-a referit la cei care protesteaza impotriva utilizarii tehnologiei 5G " Protestatarii nu incearca sa inteleaga la ce i-ar ajuta tehnologia 5G, ei resping utilizarea ei doar pentru ca au auzit de la nu stiu cine ca nu e buna. Nu e buna in sensul ca, radiatiile elecromagnetice emise de ea, ar afecta negativ corpul uman.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mediocru cu iz de politolog. Bate si el din gura pentru a-si motiva banii luati de pe la televiziuni.

| Curious2 explică (pentru anonim_4396):

De ce il consideri mediocru?
Cum ar trebui sa fie, ca sa nu fie mediocru?
Daca el castiga foarte multi bani, inseamna ca foarte multi telespectatori cred in ce spune el. Daca ar abera, cine ar mai avea incredere il el. Cei care il urmaresc, nu il considera mediocru. Uite, un bun exemplu e "Theoracle".

| Felissa13Eden a răspuns:

M-a amuzat cand a spus de PSD-isti ca toti promoveaza o "râgâiala comunista"Foarte inteligent si dezghetat.O sa mai auzim de el o vreme, face parte din categoria "personalitatea Vadim".