| darynutzascumpygirl a întrebat:

ce e cu chestia aia cu plimbarescu? nu va streseaza?
cine da raspunsul ca si mine funda

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Credeam ca sunt singuraoh go on.ma enerveaza maxim!

4 răspunsuri:
| PisssiMicc a răspuns:

Se spune ca plimbarescu esti tu adica trebuie sa faci o excursie. sper ca ti-am fost de afutor. ai putea sa imi dai mie funda ca am doar una te rog

| Ingerasull99 a răspuns:

Este super plimbarescu, pe un forum pe care activez, chestia de genu este foarte veche si am descoperit noi locatii din tara foarte frumoase!

| AmericanCookie a răspuns:

Ma stresaeaza rau de tot, am intrat acolo sa vad ce e cu plimbarescu asta si scria cam asa:TU esti plimbarescu si vrem sa-ti cunoastem povestile! sper ca ti-am fost de ajutor!winking

| betti a răspuns:

E despre calatorii si excursii prin tara si strainatate, si scrii impresiile tale, locul sau locurile unde ai fost, pui niste poze pe care le-ai facut in calatoria sau excursia ta prin tara(de ex.munte), sau in strainanate. E pentru cei pasionati de calatorii!