| DyTz@ a întrebat:

Ce emisiuni va plac voua? si daca ati putea sa-mi o descrieti printr-o compunere?

Răspuns Câştigător
| Lilia2621 a răspuns:

Imi plac imisiuni din viata, ca de exemplu Test de fidelitate, Comanda la mine etc, care sunt postate la antena1. Test de fidelitate este despre cum femeia sau barbatul isi testeaza partenerul daca ii este fidel, iar emisiunea Comanda la mine este despre doi adolescenti, o fata si un baiat rebeli, care sunt invatati cu bani, tigari, bauturi, droguri, diferite frezuri exagerate, pirsinguri etc. Si pe acesti 2 adolescenti ii duc undeva la tara, intr-o familie de oameni mai simpli, cu copii exemplari, si acesti 2 tineri traiesc o saptamana in aceasta familie si experimenteaza un alt mod de viata, si majoritatea deintre ei se schimba facindu-se cuminti si acultind de parinti.
pa pa