| AlexiaB a întrebat:

Ce inseamna daca am visat pe cineva mort si acea persoana chiar este moarta de vreo 12 ani?thinking

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

Trebuie sa dai o pomana la un om necajit, o paine, ar fi bine si sa-i platesti o slujba, sa-l treci la pomeniri si sa-i pui lumanari il va ajuta si ii va face bine happy.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu stiu ce inseamna mai exact dar stiu ca daca visezi asa ceva e bine sa dai ceva de pomana[dai ceva la un sarac sau aprinzi o lumanare la mormantu mortului pe care l ai visat