| camy_1834 a întrebat:

ce mai faceti voi?

camy:X

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Bine..pe aici ne luptam cu miley asta rolling eyes rolling on the floor

tu ce faci? batting eyelashes

27 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Super binelove struck
Acum am venit de afara... e tare ca noaptea e mai racoarelove struck

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

BnhappyStau, ascult muzica si ma gandesc la ziua de maine.big grin

| SweetCandy a răspuns:

Bine fac....ma km doare capul...da' vb aia capul doare de prost si burta de foamerolling on the floor
u cf?
happy

| hândel a răspuns:

Ii uram lui "okei" care pleaca la 4 dimineata in drum spre Grecia in vacanta, ii uram drum bun si distractie dementiala, sa bage grecoaicele in boala solara. laughing Drum bun inc-o dat' okei, ok?

| Cryssy a răspuns:

Buna camy. Uite ce sa fac.vad poate are cineva nevoie de mine pe-aici...mai rasp la intrebari, chestii de-astea... tu cf? nu te-ai plictisit? pup:*

| Pho3nix a răspuns:

Eu downloadez cateva filme sa am ce vedea noaptea asta. big grin

auran
| auran a răspuns:

Pe TPU alaturi de voi cu un pahar de vin... tu?

| sorin a răspuns:

Uite pe aici un pic asa. TU?

| Abcfunny a răspuns:

Ma relaxez cu niste covrigei si cola, tu?

| Shery a răspuns:

Si pe mine ma doare capu crying
dar deh, e vina mea ca ador ploaia si ea nu ma adora pe mine crying

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Buna! happy
Pai ce sa fac?! Tocmai am venit de-afara si repede la calculator laughing ma uitam pe intrebarile astea tongue tu ce faci?big hug

| Guitarlove a răspuns:

Buna! Bine, pe net! Tu ce faci?

| Daddy_9411 a răspuns:

Pierd timpul

| Misterious a răspuns:

Ascult o-zone big grin :X

| camy_1834 explică:

Poi eu ce sa fac pe aici pe acasa ma plictisesc si vroiam sa vb cu voi hee heehee hee)
pup

| camy_1834 explică:

Shade de ce faci rau?

| camy_1834 explică:

Si eu la fel k si voi.
legiuitoarea de cine zici?

| piticu21 a răspuns:

Oh da! imi era dor de intrebarea asta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce sa facem, ne dam cu parerea pe aici, poate-i foloseste cuiva. Tu? Sanatos voinic? Sau sanatoasa voinica big grin ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi destul d bine. fara chef de viata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Binișor.
Fac vizite inopinante pe alte site-uri să văd și eu ce face "una lume" care tot copiază stilurile altora!
Oare nu au un pic de originalitate? M-a pus pe gânduri! Hm. Mult prea feminină situația!
Eu am "vorbit" destul, tu ce faci?
O seară plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine Legiuitoarea, cine? da-ne nume sa stim si noi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai Legiuitoarea, spune-ne big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@legiuitoarea-si pe unde ma rog, bantui tu? pe ce siteuri? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astept ziua de maine

| shade a răspuns:

Bine si rau in acelasi timp!

| Black_Butterfly a răspuns:

Eu fac bine... tu ce faci?