| Sofia2089 a întrebat:

Buna ce-mi pot cumpara din Costinesti sau de pe plaja? FUNDITA!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna vara trecută am fost în Costinești, a fost super am făcut masaj turiștilor pe plajă, a fost super.Stiu că nu am răspuns la întrebare dar poți lua ce î ți place ție, nu cunosc gusturile tale, poți lua căni cu diverse poze frumoase sau mesaje, poți cumpăra tricouri imprimate, felicitări cu Costinesti, sînt multe lucruri, dar cel m ai mare suvenir vor fi amintirile cu care vei rămîne mult timp în minte după ce vei pleca de la mare, acele amintiri și poze nu ți le va putea lua nimeni, ori ce souvenir vei lua se va deteriora în timp, dar cu ce amintiri rămîi ele sînt unice, și de ne șters.

| babyalexa a răspuns:

Buna.Pai cam orice suvenir ce tine de mare/plaja.Sau magneti cu peisaje de la mare sau chiar personalizati(iti faci poza/poze pe plaja, mergi la standul cu magneti si iti fac ei acolo magneti cu imaginile facute de tine)