| anonim_4396 a întrebat:

Ce nume as putea sa-i pun blogului meu? Vreau sa creez un blog despre multe.Dau funda la cel mai frumos nume.

4 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Daca vrei sa iti faci un blog si sa scrii diverse articole, se presupune ca esti creativa. Atunci, pune-ti creativitatea la treaba si gaseste un nume care sa te reprezinte si care sa reprezinte blogul tau.

| MihaelaDart a răspuns:

Daca se incadreaza la categoria despre orice ai putea opta "Despre Viata" sau ai putea invata cate ceva din acest articol https://florinrosoga.ro/blog/nume-blog-idei/

| Ralukafay a răspuns (pentru MihaelaDart):

Vreau sa fie un nume interesant.

| MihaelaDart a răspuns (pentru Ralukafay):

Charming girls sau charming woman, de exemplu. Asta daca vrei sa scrii despre fashion, viata, relatii, cumparaturi etc...