| Monique_3125 a întrebat:

Ce optiuni exista la Orange cu 3 euro, dar nu din Orange Young pentru ca nu`mi pot introduce cnp`ul? Multumeschappy

1 răspuns:
| CrIsStinutsa18 a răspuns:

Nu exista nici o optiune cu 3 euro.pentru ca daca ar fi existat vreo una trebuia sa ai minim 4 euro ca sa activezi o optiune cu 3 euro.Numai cu 5 euro iti poti activa o optiune cu 4, 5 euro/centi si ai 400 de minute, 400 de mesaje, 40 minute nationale si internationale sau 1000 de minute si 50 mesaje in retea.Depinde si de cartela ta. Daca ai cartela noua sunt total diferite obtiunile fata de cartela veche. vreau funda