| Floryn9 a întrebat:

ce parere aveti despre acest telefon, vreau cateva informatii in afara de acelea care sunt deja de la eMAG:
http://www.emag.ro/......E95SNBBBM/

6 răspunsuri:
| Ayako a răspuns:

E destul de bun.Are un coleg de-al meu.

| Floryn9 explică (pentru Ayako):

Aha, mai multe informatii poti sa-mi dai?

| Dennisz a răspuns:

In primul rand acest telefon este foarte rezistent la socuri si cazaturi.(am si eu unul, iar nu demult l-am scapat de la balcon, de la etajul 1, direct pe trotuar, si nu a patit nimic, in afara de o mica zgarietura la coltul din dreapta jos).
Plus de asta, camera face niste poze bune, difuzorul reda muzica foarte clar, touchscreen-ul merge foarte bine, procesorul este micut dar ajuta telefonul sa nu se blocheze si sa ruleze usor!
Defectul pe care il are este bateria, care tine destul de putin.
Per total, este un telefon mid-cost high performance care isi face treaba.

| Floryn9 explică (pentru Dennisz):

E fain, multumesc pentru raspuns.

| Floryn9 explică (pentru Dennisz):

Pe acest telefon se pot instala aplicatiile pe card? Cum?

| Dennisz a răspuns (pentru Floryn9):

Din pacate, nu se poate.