| Curious2 a întrebat:

Buna, ce parere aveti despre acest video : " https://youtu.be/qSTyPitgXGE "?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce să zic, dacă nu ar fi tragic de idiot, ar fi comic. Am fost și eu cu Iordanu cu preotul, 3 ani la rând. Într-un an mi-am cumpărat o căciulă din blană de oaie din banii strânși. cântând de dimineața până seara. Tempi pasati.

| LPCTSTR a răspuns:

Adica?
Si eu pot sa inventez inflorituri, degeaba urmaresti astfel de canale.

| Curious2 explică (pentru LPCTSTR):

Nu cred ca sunt inflorituri.
De ce le urmaresc? Pentru ca sunt oarecum amuzante.
Cand eram pustan, urmarea "In puii mei".

| LPCTSTR a răspuns (pentru Curious2):

Divertismentul este local, insa nu are efect pe termen lung... caci nu-ti afecteaza problemele de la o zi la alta in vreun mod.

| Curious2 explică (pentru LPCTSTR):

Da. Sunt de acord.
Tu ce mai faci, esti sanatos?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Curious2):

Incerc sa inteleg mai bine fizica cuantica, mai dau un ochi prin materiea de medicina din cand in cand... lucruri pe care le face toata lumea laughing

| Curious2 explică (pentru LPCTSTR):

"Lauda a sine, nu miroase a bine."
De ce te dai mare?