| Desmnvj a întrebat:

Bună, ce pot face cu punctele câștigate pe TPU am 987, ce pot face cu ele?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Cum dracu ai adunat atâtea?
Mergi la magazin /premii si Ia-ti ceva de acolo

| suntserios a răspuns (pentru SilentRain):

Confunzi monedele cu punctele acumulate prin raspuns la intrebari.

| Desmnvj explică (pentru SilentRain):

Nu știu cum am adunat atâtea,,,,, ma mir și eu
La magazinul de premii îmi cere mondede

| Desmnvj explică (pentru suntserios):

Puncte baaa
Ce dreacu fac cu ele?

| suntserios a răspuns (pentru Desmnvj):

Ti am zis... Nimic. Te lauzi cu ele.

| SilentRain a răspuns (pentru suntserios):

Ohh ' greșeala mea

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut nimic. Doar sa te lauzi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prietene, inainte sa faci lumea proasta pe aici invata sa folosesti site ul. Pe urma ai sa iti dai seamna ca răspunsul cu monedele nu era pentru tine.

Nu ca nu scria mare de tot acolo

"acum 8 minute | suntserios a răspuns (pentru SilentRain):" da e greu cu logica si cititul pentru unii.

| Desmnvj explică (pentru suntserios):

Pai îmi zici ca ma laud cu ele, clar ca te adresezi la mine, o dai din colt în colt

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In primul rand, acelea sunt puncte, conteaza in clasament. Nu poti sa faci nimic cu ele big grin

| Catrice a răspuns:

Le poți înmulți și poate ajungi #1 in următorul anhee hee

| Nemessys a răspuns (pentru Catrice):

Ej nebuna? cum sa-l intreaca pe ray?

| Catrice a răspuns (pentru Nemessys):

Pai da' di și nu? E batran oricum, e vremea să iasă la pensie, să lase tineretul la conducerehee hee

| Nemessys a răspuns (pentru Catrice):

Are 30 de ani. Mai este pana la pensie.
Oricum, mi-e dor de Ioneasca, is curios ce mai face.

| Catrice a răspuns (pentru Nemessys):

De vreo 2 ani tot zice că are 30hee hee
E batran ma, a stat prea mult nambăr uan, să lase si pe altii.

| PainTech a răspuns:

Si eu am 463305 de puncte.

Ce faci cu ele? Exact ceea ce poti face cu nivelul acumulat pe un joc video.
Te lauzi pe TPU cu ele, la orice altceva sunt inutile.

Monedele pe de alta parte sunt destul de utile si iti permit sa cumperi chestii din shop (daca strangi destule).