| Emilia23 a întrebat:

ce pot face sa nu mai am o persoana la prieteni pe facebook si sa nu o mai vad deloc sa nu mai imi vada postarile si toate alea si eu la fel ei in afara sa o blochez. pentru ca o poate debloca. laughing altceva mai pot face? fnuda

1 răspuns:
| EveryPartOfMe a răspuns:

Pai te duci pe profilul persoanei respective si acolo unde scrie PRIETENI apare o sageata unde scrie STERGE DIN LISTA DE PRIETENI.
Si tu trebuie sa ai facebook-ul pe privat ca sa il vada doar cei din lista ta.
Funda? big grin