| Simonaaaa a întrebat:

Buna ce se scrie intr-o scutire scrisa de mana de la parinte pentru a nu face doua zile sportu pentru ca am probleme cu unghia de la picior mi sa infectat si vineri ma duc la doctor va rof foarte mult daca stie cineva ce se scrie intr-o scutire din asta asa va rogg::** funda si votorii la toti:*:*

Răspuns Câştigător
| raisa1993maria a răspuns:

Domnule profesor, subsemnata (_________numele mamei tale), in calitate de parinte a elevei (______numele tau), din clasa a ____, va rog sa o scutiti la efortul fizic pentru data de _____, neputand face educatie fizica din probleme de sanatate! va multumesc, data si semnatura

1 răspuns:
| astamika24 a răspuns:

Nu trebuie sa scrii.ii explici profesorului, iar daca nu intelege il rogi pe diriginte sa-i explice... daca nici asa nu se rezolva sa ii telefoneze unui parinte. funda?