| Eu_8005 a întrebat:

Ce sunt cartile pentru voi?happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un morman de folii cu informatii

| Lora a răspuns:

Porti deschise catre diferite viitoruri cu mai mult sau mai putin succes, mancarea preferata a mintii, recreere, cultura, distractie, actiune, romantism, naturalete, frumusete si cheie a succesului.

| Psihiatra a răspuns:

Depinde cum e cartea. Unele sunt ca o poveste frumoasa, altele sunt doar pagini scrise sec si trebuie citite, cum spunea si sweet. Daca ma incita randurile pe care le citesc atunci pot spune ca nu sunt simple carti, dar sunt si unele pe care le citesc in sila, care trebuie citite.

| Ecou a răspuns:

Pai ce pot sa zic! sunt super, le ador, imi place sa le tin in mana! si imi plac jokeri din pachete laughing pe celelalte nu prea le-am incercat

| dorutza_9395 a răspuns:

Misterewinking.

| sweet_1526 a răspuns:

Niste foi scrise care trebuie' citite happyhappyLhappy

| Opt1k a răspuns:

Pai cand nu am hartie igienica... ce sa fac si eu!