| cipimoga a întrebat:

Bună ce vreme urâtă este afară acuma și ploua? Mulțumesc

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Of, doamne! Intrebarile tale n-au nicio logica (lasa, ca nici nu sunt intrebari) si le scrii mai rau decat un copil ramas 3 ani repetent in clasa I.

| darrio2007 a răspuns:

Nici o logica nu are intrebarea asta. La fel cum nu are semne de punctuatie.Mai citeste prin cartea de gramatica si mai revino pe la noi.

| RAY a răspuns:

Daca ai muri pe vreme urata nu tiar fi dor de ea? astea sunt tampeni, un om hotarat nu-i pasa daca ploaie sau nu

| Doub a răspuns:

Încă încerc să înţeleg întrebarea asta.
Încă.
F.ck
Mă dau bătută.

| R0R0 a răspuns:

La mine e soare. love struck

| WaterDrop a răspuns:

Vremea iti multumeste si ea la randul ei!

| deeeaqq a răspuns:

La mine îi cald şi frumos. :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, la mine a nins.

| RagnarokR a răspuns:

In acest univers tranvers va fi mereu o vreme aiurita...cand e ploaie, cand e canicula...