| meljssa a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine cu un link de unde pot downloada un nero bun? stie cineva un program cu care sa sterg virusi? si de ce nu pot dezinstala nero9?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da o cautare pe internet si gasesti mai multe site-uri, eu stiu pe idownload.ro, de acolo l-am luat si eu. Nu ne spui cum ai incercat dezinstalarea, ma mira ca n-ai putut, eu am instalat si dezinstalat Nero de cateva ori, la birou si acasa si n-am avut nici o problema.
Eu stiu doua posibilitati: 1.Start/All Programs/Nero si dai uninstall (este cea mai buna dezinstalare). 2.My Computer/Add or Remove Programs/Nero si dai Remove. Succes si numai bine!