| fihgter93 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu un program online de modificat poze(de a mari sau o miscora un obiect din poza sau chiar persoana de exemplu marimea si micsorarea sanilor) Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici unul : http://pixlr.com/, nu stiu daca te ajuta la perversiunile de care ai tu nevoie :)

| fihgter93 explică (pentru anonim_4396):

Mersi buhu o sa incerc sa rezolv ceva dar totusi ca sa stii si tu nu ii pentru mine m-a rugat cineva sa ii modific cateava poze si pentru dorintele cerute nu stiam program si v-am intr pe voi daca stiti...