| TheD3vil a întrebat:

Cine stie sa imi zica niste servere private de metin2 fara hamachi?
Dau Fundita *

Răspuns Câştigător
| ToXicLoVe_2598 a răspuns:

Escada Metin2.:) Cel mai tare server privat de metin.
E deschis in fiecare zi intre orele 8-12 (la ora 12 se inchide), iar seara e online intre orele 18-00.In weekend este on 24/24.

Primesti level 90 din start si 999kk yang.La negustorul de arme ai arme epice si legendare.La cel de armuri sunt armurile de toate lvl+otel pentru toate caracterele(warrior,shaman,sura,ninja).La pescar sunt king-uri, coifuri de lvl 41, si scuturi de 61.NPC-uri care dau:
-Cal militar, lvl 21.
-Skill-uri G si P.
-Viteza maxima.
-Iti poti schimba rasa.
-Poti reseta skill-urile.
Bonusuri-le sunt de 30.000.Adica poti pune pe arma,armura,scut,papuci, coif, etc. 30.000 CON, STR, INT sau DEX.Maxim HP este de 13kk (13.000.000),la fel si INT.Ii poti rupe pe toti dintr-un skill, deoarece dai dmg foarte mare.(Pentru asta trebuie sa stii sa iti construiesti caracterul).

Este un server pvp cu bonusuri imense.Ai totul pe tava.Tot ce trebuie sa faci este sa te distrezi.:)

Serverul nu se poate downloada asa ca trebuie sa pui mc-ul in alt client. Acesta este: escadamt2.servegame.com

Site-ul: http://EscadaMt2.servegame.com/ ( ATENTIE! Am spus ca serverul nu este 24/24. Asta inseamna ca site-ul nu va merge daca nu este serverul on.(Am mentionat mai sus orele intre care este deschis).

Uite si site-ul de la chat in caz ca site-ul serverului nu merge.Vei afla aici daca este on sau nu.:) Http://xat.com/2011escadamt2

Bafta.Sper sa-ti placa.:)

14 răspunsuri:
| ToXicLoVe_2598 a răspuns:

Pentru xXSlydeXx:

Nu e naspa deloc.Mie chiar imi place pentru ca nu ma plictisesc.Dau waruri mereu si asa am reusit sa-mi fac cea mai tare breasla de pe blue.happy

| ToXicLoVe_2598 a răspuns:

Nu e cu hamachi.

| TheD3vil explică:

Am zis fara hamachi... escada e frumos dar are hamachi.sad

| TheD3vil explică:

Cand sa dezarhivez EscadaMetin2 imi apar virusistraight face nu stiu cum dar toxic ai niste virusi in PC...

| TheD3vil explică:

Ti-am luat poza? straight face laughing din cati useri sunt pe acest site, doar pe a ta am ales-o, asa-i?laughing

| Josh a răspuns:

EmpireMT2 era tare acum nu prea mai e... Metin2 UNITED, Dinamik Metin2 depinde care-ti place happy

| Josh a răspuns:

Pentru ToXicLoVe : E naspa sa-ti dea lvl 90 deja pentru ca tie nu iti mai ramane nimic de facut; Cel mai tare iti zic eu ca era EmpireMT2 dar acum s-au scumpit ( EXTRA MULT ) preturile si i-a scazut popularitatea...

| CreakTudor a răspuns:

Ba mi-ai luat poza

| florin_4376 a răspuns:

Da de ce nnu merge siteul ToXiLoVe?
Mie imi da tot eroarecrying daca poti sa ma ajuti ma contactezi pe yahoo mesenger ca? ID:nicolceaflorin@yahoo.com

| andrei_9928 a răspuns:

Metin2gx.ro este cel mai tare metin din toate si nu exista hack pe el e super distractie.

| Marian_Cretu_1986 a răspuns:

Asta e cel mai belea nu are hamachi http://www.metin2server.com/

| gurzun_2093 a răspuns:

Toxiclove dc tot imi da eroare cand intru pe site? da-mi add (maylo_emy@yahoo.com)...te rogggg mult! big grinbig grinbig grinbig grinhappyhappyhappyhappy

| suru_3256 a răspuns:

Am eu 2 fara hamachi : HammerMT2 si NewWorldMT2