| Cireșycaaaa144 a întrebat:

Colegiul Național Mihai Eminescu sau Liceul Vasile Alecsandri (Iași)?
+ Argumente
Vă mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| iChristiaN47 a răspuns:

Eu am învățat la Liceul Teoretic Vasile Alecsandri. Este un liceu deosebit de bun, profesorii foarte înțelegători. Aceștia ridică învățământul la standarde înalte, se pune accent foarte mult pe elevi.

Liceul arat impecabil atât exterior cât și interior. În cei 8 ani de zile în care am învățat în ciclul gimnazial și liceal nu am întâmpinat probleme cu colegii și profesorii. Mediul este unul foarte primitor!

Vei avea ocazia să participi la o mulțime de evenimente organizate de școală sau cu implicare școlară, vei putea lega prietenii chiar cu profesorii, va exista multe socializare, umor ș.a.m.d. Recomand cu mare căldură!

| iChristiaN47 a răspuns (pentru iChristiaN47):

Îmi cer scuze pentru greșelile gramaticale, m-am grăbit și în același timp a intervenit și autocorectorul.

| Cireșycaaaa144 explică (pentru iChristiaN47):

Îți mulțumesc!